نشست هم اندیشی مسئولان کانون دانشجویی در دانشگاه پیام نور واحد پردیسان قم برگزار شد

ساخت وبلاگ
چکیده : جلسه هم اندیشی مسئولان هلال احمر در خصوص فعالیت های کانون دانشجویی در دانشگاه پیام نور واحد پردیسا... با عنوان : نشست هم اندیشی مسئولان کانون دانشجویی در دانشگاه پیام نور واحد پردیسان قم برگزار شد بخوانید :

جلسه هم اندیشی مسئولان هلال احمر در خصوص فعالیت های کانون دانشجویی در دانشگاه پیام نور واحد پردیسان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این جلسه که با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم و کارشناس امور دانشجویی استان و معاون اجرایی دانشگاه پیام نور، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، کارشناس امور فرهنگی و دبیران کانون دانشگاه برگزار شد، محمد مصباحی با ارائه توضیحاتی در راستای ساختار جمعیت هلال احمر و به تشریح نحوه فعالیت های معاونت امور جوانان در زمینه های مختلف و اجرای برنامه های ملی و استانی پرداخت.

در ادامه، کارشناس کانون دانشجویی هلال احمر به تشریح فعالیت های کانون های دانشجویی و برنامه های امدادی، بشردوستانه، مانورهای امدادی، اردوهای جهادی و مسابقات کشوری رفاقت مهر با همکاری دانشگاه و کانون دانشجویی هلال احمر اشاره کرد. و توضیحات تکمیلی درباره روند اجرایی انتخابات، معرفی کمیته ها و وظیفه مسئول هریک از کمیته ها را به مسئولین دانشگاه ارائه کرد.

همچنین در این جلسه دبیر کانون دانشگاه پیام نور قم واحد پردیسان، درباره سابقه فعالیت های دانشجویان در دانشگاه توضیحات کاملی را ارئه کردند و مقرر شد، با تاکید مدیریت و مسئول فرهنگی دانشگاه در راستای پیشرفت کانون دانشجویی هلال احمر در این دانشگاه همکاری و حمایت لازم جهت فعالیت های کانون دانشجویی هلال احمر صورت بگیرد.

در پایان این نشست، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  پیام نور قم واحد پردیسان نیز، با تقدیر از تلاش و فعالیت های مفید و کاربردی کانون های دانشجویی معاونت امور جوانان هلال احمر ضمن استقبال از ادامه فعالیت های اعضا بر همکاری های لازم جهت پیشرفت کانون دانشجویی در دانشگاه تاکید کرد، و آمادگی خود را جهت همکاری با معاونت امور جوانان استان اعلام کرد.

اندیشی,مسئولان,کانون,دانشجویی,دانشگاه,پردیسان,برگزار,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 16:24