فعالیت های غنچه های هلال احمر قم از برگزاری جشن در دهه ولایت تا گرامیداشت روز بانکداری و بهیار :: هلال احمر یکی از سازمان های مهم کشور محسوب می شود

فعالیت های غنچه های هلال احمر قم از برگزاری جشن در دهه ولایت تا گرامیداشت روز بانکداری و بهیار

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  غنچه های هلال احمر قم با اجرای برنامه های متنوع در ایام و مناسب های خاص ضمن کسب آگاهی به تقویت حس همدلی و تکریم انسان ها پرداختند.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛  به مناسبت عید قربان و آغاز دهه ولایت، جمعی از غنچه های هلال احمر از مهد ملائک ۳ وابسته به بیمارستان حضرت معصومه س با برگزاری مراسم جشن و شادی عید قربان در ایستگاه دفتر پرستاری این رو زمبارک را گرامی داشتند.

  همچنین در روز صنعت چاپ، غنچه های مهد ملائک وابسته به بیمارستان حضرت معصومه س با حضور در قسمت چاپ و کپی با نحوه چاپ مطالب و تصاویر آشنا شدند.

  در ادامه فعالیت های این کانون؛ غنچه های هلال احمر به مناسبت روز بانکداری اسلامی مراسم جشنی را برگزار کردند و ضمن استقبال و پذیرایی از مسئولین بانک رفاه که با حضور در مهد کودک غنچه ها را با اهمیت و کاربری بانک آشنا و هدایایی به رسم یادبود به غنچه ها اهدا کردند.

  همزمان با روز بهیار و به همین مناسبت، غنچه های مهد کودک ملائک وابسته به بیمارستان حضرت معصومه س برای عرض تبریک به این قشر پرتلاش به بخش اورژانس رفتند و با همخوانی شعری با همین موضوع این روز را گرامی داشتند.

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 16:24
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها