برگزاری جشن “باور یک لبخند” در قم

ساخت وبلاگ
چکیده : جشن "باور یک لبخند" با همکاری کانون دانشجویی هلال احمر استان قم و با هدف خدمت به کودکان سرطانی بهبود... با عنوان : برگزاری جشن “باور یک لبخند” در قم بخوانید :


جشن "باور یک لبخند" با همکاری کانون دانشجویی هلال احمر استان قم و با هدف خدمت به کودکان سرطانی بهبودیافته و درحال درمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ معاون امور جوانان هلال احمر قم اظهار کرد: جشن باور یک لبخند با هدف ایجاد نشاط و انگیزه با توجه به اهداف جمعیت هلال احمر ویژه کودکان سرطانی بهبود یافته و در حال درمان در شهریور ماه سال جاری با همکاری اعضای کانون دانشجویی برگزار شد.

محمد مصباحی با اشاره به اهمیت اجرای طرح‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه در راستای اهداف هلال‌احمر تصریح کرد: این طرح با هدف ایجاد پیوند و مودت بیشتر میان جوانان هلال‌احمر و کودکان بهبودیافته از سرطان و همچنین ورود آنها به فعالیت‌های اجتماعی اجرا شد.

بر اساس این گزارش، در ابتدای  این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، اجرای موسیقی توسط وحید افشاری، نمایشی توسط گروه کودک اجرا شد و سپس با اهدای هدایا به کودکان بهبود یافته به مناسبت پایان دوره درمان آنها، این جشن ادامه یافت.

در ادامه ی این مراسم، برنامه با اجرای موسیقی سنتی توسط گروه هنری مهرورزان معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم و سخنرانی  دکتر ضرابی، مدیرعامل بانک سلول های بنیادین رویان در مورد پیشگیری و درمان سرطان، مورد توجه و تشویق مهمانان قرار گرفت.

تقدیر از پزشک نمونه، پرستار نمونه، و عوامل اجرایی برنامه توسط معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم و مهمانان ویژه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

همچنین، این برنامه با اجرای موسیقی و اجرای طرح گروه معراجی ها، با پرواز بادکنک ها با هدف ایجاد حس امید و شادی دستیابی به سلامت در کودکان بیمار به پایان رسید.

برگزاری,باور,لبخند,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 16:24