برگزاری جشن “باور یک لبخند” در قم :: هلال احمر یکی از سازمان های مهم کشور محسوب می شود

برگزاری جشن “باور یک لبخند” در قم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها  جشن "باور یک لبخند" با همکاری کانون دانشجویی هلال احمر استان قم و با هدف خدمت به کودکان سرطانی بهبودیافته و درحال درمان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ معاون امور جوانان هلال احمر قم اظهار کرد: جشن باور یک لبخند با هدف ایجاد نشاط و انگیزه با توجه به اهداف جمعیت هلال احمر ویژه کودکان سرطانی بهبود یافته و در حال درمان در شهریور ماه سال جاری با همکاری اعضای کانون دانشجویی برگزار شد.

  محمد مصباحی با اشاره به اهمیت اجرای طرح‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه در راستای اهداف هلال‌احمر تصریح کرد: این طرح با هدف ایجاد پیوند و مودت بیشتر میان جوانان هلال‌احمر و کودکان بهبودیافته از سرطان و همچنین ورود آنها به فعالیت‌های اجتماعی اجرا شد.

  بر اساس این گزارش، در ابتدای  این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، اجرای موسیقی توسط وحید افشاری، نمایشی توسط گروه کودک اجرا شد و سپس با اهدای هدایا به کودکان بهبود یافته به مناسبت پایان دوره درمان آنها، این جشن ادامه یافت.

  در ادامه ی این مراسم، برنامه با اجرای موسیقی سنتی توسط گروه هنری مهرورزان معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم و سخنرانی  دکتر ضرابی، مدیرعامل بانک سلول های بنیادین رویان در مورد پیشگیری و درمان سرطان، مورد توجه و تشویق مهمانان قرار گرفت.

  تقدیر از پزشک نمونه، پرستار نمونه، و عوامل اجرایی برنامه توسط معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم و مهمانان ویژه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

  همچنین، این برنامه با اجرای موسیقی و اجرای طرح گروه معراجی ها، با پرواز بادکنک ها با هدف ایجاد حس امید و شادی دستیابی به سلامت در کودکان بیمار به پایان رسید.

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 16:24
  برچسب‌ها : برگزاری,باور,لبخند,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها