استقبال جوانان هلال احمر از سلسله نشست های آموزشی ویژه جوانان در آستانه ازدواج

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چهارشنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۳۳ ب.ظ


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از حضور فعال و استقبال اعضای کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر در برگزاری سلسله نشست های آموزشی ویژه جوانان استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با اشاره به استقبال جوانان هلال احمر از برگزاری سلسله نشست های آموزشی ویژه جوانان در آستانه ازدواج اظهار کرد: این نشست ها با موضوع آموزش های پیش از ازدواج در خانه جوانان قم و با حضور اعضای کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر همه هفته در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اهمیت تشکیل خانواده و آگاه سازی جوانان نسبت انتخاب صحیح، تصریح کرد: در راستای ارتقاء سطح آگاهی جوانان در حوزه ازدواج آگاهانه، آسان و پایدار نشست های آموزشی ویژه جوانان در آستانه ازدواج توسط معاونت فرهنگی و امور جوانان در استان برنامه ریزی شده که از چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه هر هفته ساعت ۱۷ فرهنگسرای جوان میزبان جوانان است.

وی در ادامه افزود: در این نشست های آموزشی اساتید مطرح کشور از جمله معاون پژوهشی انجمن مطالعات خانواده و رئیس مرکز جهانی خلاقیت، و روانشناسان برجسته استان و دکتر شاهین فرهنگ روانشناس برجسته کشور به ارائه مباحث می پردازند.

گفتنی است، اجرای این آموزش ها برعهده موسسه سیمای عقیق نور، مرکز مشاوره زندگی به رنگ خدا و خانه مهر می باشد.

موافقین۰ مخالفین۰ ۹۶/۰۶/۰۸

محمد مصباحی

استقبال,جوانان,سلسله,آموزشی,جوانان,آستانه,ازدواج,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 1:19