ادامه فعالیت های تابستانی با درخشش کانون غنچه های هلال احمر قم

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: هفته نخست شهریور ماه با حضور پرشور غنچه های هلال احمر در اجرای برنامه های متنوع همراه بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: دیدار جمعی از اعضای کانون غنچه های هلال احمر از مهدهای ملایک با پزشکان و تقدیر از تلاش های این قشر شریف در نخستین روز از شهریور ماه مصادف با روز پزشک از برنامه هایی بود که در جهت تکریم و گرامی داشت پزشکان اجرایی شد.

وی تصریح کرد: همچنین غنچه های هلال احمر از مهد ملائک ۳ وابسته به بیمارستان حضرت معصومه (س) به مناسبت روز کارمند به دیدن جمعی از همکاران کارمند شاغل در بیمارستان رفتند و ضمن تقدیر از آنها با اهدیا گل و شیرینی این روز را به آنها تبریک گفتند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: یکی دیگر از فعالیت های بشردوستانه اعضای کانون غنچه های هلال احمر در راستای تحکیم دوستی و به منظور آشنایی غنچه ها با سبک زندگی سالم و مهارتهای زندگی که می توان به آن اشاره کرد، عیادت و ملاقات با دوست همکلاسی آنها که در بیمارستان بستری بود.

مصباحی اضافه کرد: اعضای کانون غنچه‌های‌ هلال احمر مهدکودک ملائک(۱) وابسته به‌ بیمارستان‌ شهید‌ بهشتی‌ با شرکت در مسابقه طرح بهشتی حفظ‌ قرآن‌کریم، ضمن الفت‌ و انس‌ با قرآن از فیوضات این کتاب الهی بهره مند شدند.

وی ادامه داد: غبارروبی مساجد و آموز ش فریضه عبادی نماز از دیگر فعالیت های اعضای کانون غنچه های هلال احمر در روز جهانی مساجد به شمار می رود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: همچننی به‌ مناسبت روز‌ داروسازی‌ اعضای‌ کانون‌ غنچه‌های‌ هلال‌احمر‌ مهد ملائک‌(۱) وابسته به‌ بیمارستان‌ شهید بهشتی در بخش داروسازی‌ بیمارستان‌ حضور پیدا کردند و ضمن‌ تبریک‌ این روز به پرسنل‌ این‌ بخش با نحوه استفاده و مزایا‌ و معایب انواع داروها آشنا شدند.

ادامه,فعالیت,تابستانی,درخشش,کانون,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 1:19