دوره آموزشی داروشناسی ویژه اعضای کانون دانشجویی در قم برگزار شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها


  معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم از برگزاری دوره مقدماتی و تکمیلی فن ورز داروخانه ویژه اعضای کانون دانشجویی در دانشگاه آزاد قم خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: برگزاری کارگاه آموزشی فن ورز داروخانه در دانشگاه آزاد، ویژه اعضای کانون دانشجویی با توجه به استقبال دانشجویان از گارگاه های آموزشی هلال احمر و با درخواست دانشجویان و اعضای کانون دانشجویی هلال احمر همزمان با اجرای طرح شوق رویش با هدف غنی سازی اوقات فراغت آنها در دانشگاه برگزارشد.

  وی با اشاره به اهمیت تکمیل و ارتقای دانش و آموزش در تمام سطوح بویژه دانشجویان، تصریح کرد: در این دوره آموزش کامل و جامع اشکال دارویی، نام داروها، میزان مصرف، تعداد، دستور مصرف دارو ها و همچنین معرفی برخی از بیماری های مهم و دارو های آنها به همراه آموزش نسخه پیچی ارائه می شود.

  گفتنی است، این دوره های آموزشی به همت معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر قم و با هدف افزایش سطح خدمت رسانی به مردم در مراکز خدمات دارویی و درمانی برگزار می شود.

  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 1:19
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها