نشاط و شادابی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان با اجرای فعالیت های ورزشی در قم

ساخت وبلاگ
چکیده : معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از ایجاد روحیه نشاط و امید در میان اعضای کانون های هلال ... با عنوان : نشاط و شادابی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان با اجرای فعالیت های ورزشی در قم بخوانید :

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از ایجاد روحیه نشاط و امید در میان اعضای کانون های هلال احمر با تامین امکانات ورزشی در اجرای طرح شوق رویش ویژه جوانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: همزمان با اجرای طرح شوق رویش و با هدف غنی سازی اوقات فراغت دختران جوان عضو کانون جوانان هلال احمر ساعت هایی ویژه سالن ورزشی به صورت رایگان در اختیار آنها قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح در راستای حفظ شادابی و سلامت جوانان صورت گرفته است تصریح کرد: از آنجا که یکی از اهداف جمعیت هلال احمر حمایت از سلامت و زندگی انسانها است و ورزش بهترین راه برای تحقق این هدف می باشد، این طرح را با استقبال خوب جوانان در طرح شوق رویش پیگیری کردیم.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: اختصاص یک سانس رایگان سالن ورزشی در هفته جهت خواهران حوزه جوانان در طرح شوق رویش سال ۹۶ و تهیه بلیط استخر با حداقل قیمت و در اختیار قرار دادن امکانات ورزشی مرکز امور جوانان به اعضا از جمله تلاش هایی است که در راستای غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد روحیه نشاط و امید در جوانان صورت گرفته است.

شادابی,اوقات,فراغت,جوانان,اجرای,فعالیت,ورزشی,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 1:19