یاری رسانی جوانان هلال احمر قم با اجرای طرح حمایتی “دست یاری”

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها  معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: همزمان با اجرای طرح شوق رویش جوانان هلال احمر استان قم با اجرای طرح بشردوستانه "دست یاری" به کمک اقشار کم برخودار جامعه رفتند.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: طرح “دست یاری” با مشارکت فعالانه اعضای کانون جوانان خواهران قم و به همت جمعی خیرین و فروشگاه های خیریه و هیئت امام حسن مجتبی (ع) از آغاز شهریور در قم اجرایی شد.

  وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای این طرح بشردوستانه خدمت رسانی به خانواده های کم برخودار و حاشیه نشین است افزود: در اجرای طرح “دست یاری” جوانان هلال احمر با مشارکت و حمایت خیرین اقدام به توزیع البسه و پوشاک مورد نیاز بین اقشار کم برخودار کرده اند.

  معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه این طرح به مدت یک ماه توسط جوانان هلال احمر و اجرا می شود، تصریح کرد: گروه هدف اجرای این طرح، مددجویان تحت پوشش هلال احمر، کمیته امداد و بهزیستی و خانواده هایی که توسط اعضا شناسایی و معرفی می شوند هستند و بانیان خیر در این مدت با تامین پوشاک نیازمندان به مبلغ ۵۰ میلیون تومان جوانان هلال احمر را همراهی می کنند.

  وی اشاره به حضور فعال اعضای خواهر کانون جوانان در بسته بندی و توزیع طرح “دست یاری” ادامه داد: در شهریور ماه سال جاری، ۱۳۰ نفر روز، بن های توزیع شده به مبلغ یکصد هزار تومان را با تحویل پوشاک نو به خانواده های کم برخوردار اداره می کنند.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 1:19

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها