برگزاری جلسه هماهنگی اجرای طرح “باور یک لبخند” در قم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها


  جلسه هم اندیشی درباره چگونگی برگزاری جشن باور یک لبخند با هدف خدمت به کودکان سرطانی بهبود یافته و در حال درمان با حضور اعضای فعال کانون دانشجویی هلال احمر استان قم برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ کارشناس امور دانشجویی هلال احمر استان قم از برگزاری جلسه هم اندیشی خبر داد و اظهار کرد: این جلسه با حضور دبیر، نایب دبیر مجمع استانی و جمعی از اعضای فعال و مسئولین کمیته ها در در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

  محمد قادری با اشاره به اهمیت اجرای طرح های عام المنفعه و بشردوستانه در راستای اهداف هلال احمر تصریح کرد: در این نشست، اعضا طرح و پیشنهادهای خود را درباره چگونگی برگزاری جشن “باور یک لبخند” ویژه کودکان سرطانی بهبود یافته و در حال درمان ارائه کردند.

  وی با تاکید بر همکاری و هماهنگی اعضای کانون های دانشجویی استان در اجرای این طرح افزود:در این جلسه درخواست های لازم جهت برگزاری این جشن توسط دبیر مجمع استانی ارائه و سمت هرکدام از اعضا را در کادر اجرایی مشخص شد. همچنین اعضا با ارائه پیشنهادات خود درباره برگزاری هرچه بهتر این طرح خداپسندانه آمادگی خود را برای اجرای مراسم جشن “باور یک لبخند” اعلام کردند.

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 1:19

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها