از اهدای خون تا اجرای برنامه های متنوع جوانان هلال احمر در شهر کهک

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

رئیس هلال احمر بخش کهک استان قم، از برنامه های متنوع و گسترده اعضای جمعیت هلال احمر کهک در ایام اوقات فراغت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ علیرضا شیرمردی رئیس هلال احمر بخش کهک قم اظهار کرد: جمعی از اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر بخش کهک در طرح اهدای خون و طرح حمایت ماندگار شرکت کردند.

وی با بیان اینکه این طرح با شعار، “با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم” اجرایی شد، تصریح کرد: حضور اعضای جوان و داوطلب هلال احمر شهر کهک در اجرای طرح حمایت ماندگار  و اهدای خون حرکتی بشردوستانه و خداپسندانه بود که در این طرح ضمن اینکه اعضای هلال احمر به یاری همنوعان خود می شتبایند با هدیه این نعمت سرخ الهی زندگی سالم را با بیماران نیازمند به خون به اشتراک می می گذارند.

رئیس هلال احمر بخش کهک قم در ادامه به حضور معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان در کهک اشاره کرد و افزود: برگزاری جلسه توجیهی طرح خادم (خانواده آماده در مخاطرات ) در کهک از دیگر فعالیت های جمعیت هلال احمر این بخش در اوقات فراغت به شمار می رود.

شیرمردی در پایان با اشاره به تقدیر و تشویق امدادگران فعال بیان کرد: اهدای هدایا به امدادگران فعال جمعیت هلال احمر بخش کهک و حضور دو نفر از جوانان تیم هفت نفره هلال احمر کهک استان قم به عنوان نماینده در اردوی پنج روزه کشوری سازمان جوانان هلال احمر از جمله برنامه های اجرایی در این بخش بود.

اهدای,خون,اجرای,برنامه,های,متنوع,جوانان,هلال,احمر,شهر,کهک,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 1:32