برگزاری جلسه هماهنگی اردوی نشاط و امید کانون های دانشجویی قم

ساخت وبلاگ
چکیده : جلسه هماهنگی اردوی نشاط و امید کانون های دانشجویی در مرکز امور جوانان قم برگزار شد.به گزارش روابط ... با عنوان : برگزاری جلسه هماهنگی اردوی نشاط و امید کانون های دانشجویی قم بخوانید :


جلسه هماهنگی اردوی نشاط و امید کانون های دانشجویی در مرکز امور جوانان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با توجه به اجرای هر ساله اردوهای کشوری نشاط و امید در اردوگاه مهر بندر انزلی این جلسه در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم و در راستای هماهنگی برنامه های پیش رو برگزار شد.

این جلسه با حضور معاون جوانان جمعیت هلال احمر، کارشناس دانشجویی هلال احمر و اعضای شرکت کننده در اردوی کشوری اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد.

در این جلسه در مورد نحوه برگزاری و مدیریت اردوی کشوری نشاط و امید نکاتی ارائه شد، و کارشناس کانون های دانشجویی در مورد مسئولیت هرکدام از اعضا و برنامه های اجرایی اردو با اعضای شرکت کننده در اردو گفتگو کردند.

در ادامه جلسه معاون امور جوانان هلال احمر استان قم در مورد میزبانی استان قم و برنامه های پیش رو توضیحاتی را ارائه دادند و مقرر شد اعضا پیشنهادات خود را به مسئولین برگزار کننده اردو ارائه دهند و در امر میزبانی همکاری های لازم را داشته باشند.

برگزاری,جلسه,هماهنگی,اردوی,نشاط,امید,کانون,های,دانشجویی,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 1:32