برگزاری جلسه هماهنگی اردوی نشاط و امید کانون های دانشجویی قم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها


  جلسه هماهنگی اردوی نشاط و امید کانون های دانشجویی در مرکز امور جوانان قم برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با توجه به اجرای هر ساله اردوهای کشوری نشاط و امید در اردوگاه مهر بندر انزلی این جلسه در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم و در راستای هماهنگی برنامه های پیش رو برگزار شد.

  این جلسه با حضور معاون جوانان جمعیت هلال احمر، کارشناس دانشجویی هلال احمر و اعضای شرکت کننده در اردوی کشوری اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد.

  در این جلسه در مورد نحوه برگزاری و مدیریت اردوی کشوری نشاط و امید نکاتی ارائه شد، و کارشناس کانون های دانشجویی در مورد مسئولیت هرکدام از اعضا و برنامه های اجرایی اردو با اعضای شرکت کننده در اردو گفتگو کردند.

  در ادامه جلسه معاون امور جوانان هلال احمر استان قم در مورد میزبانی استان قم و برنامه های پیش رو توضیحاتی را ارائه دادند و مقرر شد اعضا پیشنهادات خود را به مسئولین برگزار کننده اردو ارائه دهند و در امر میزبانی همکاری های لازم را داشته باشند.

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 1:32
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها