تمرینات بازآموزی امدادی تیم های رفاقت مهر در پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر قم برگزار شد

ساخت وبلاگ
چکیده : معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری دوره های بازآموزی و تمرینات تیم های رفاقت مه... با عنوان : تمرینات بازآموزی امدادی تیم های رفاقت مهر در پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر قم برگزار شد بخوانید :

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری دوره های بازآموزی و تمرینات تیم های رفاقت مهر در استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی با اشاره به برگزاری دوره های بازآموزی و تمرینات تیم های رفاقت مهر در استان قم اظهار کرد: با توجه به اهمیت یکسان سازی و به روز بودن آموزش های امدادی در میان اعضای جوان هلال احمر و به جهت آماده سازی هر چه بیشتر تیم های امدادی برای حضور موفق در مسابقات رفاقت مهر حضور موثر در مرحله کشوری این مسابقات، معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری دوره بازآموزی ویژه اعضای منتخب مسابقات استانی کرده است.

وی تصریح کرد: در این دوره ها که با هدف ایجاد آمادگی هر چه بیشتر اعضا و ارتقای مهارت و سنجش توانمندی های جوانان برگزار شده اعضا مباحثی همچون مانور احیا قلبی ریوی، پانسمان و پانداژ و چادر زنی و ارزیابی صحنه و رهاسازی و حمل مصدوم و جهت یابی و کمکهای اولیه را تمرین می کنند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: عملکرد اعضای تیم های امدادی، با برگزاری آزمون عملی و تئوری مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرد تا با رفع اشکلات، تیم ها به مرحله آماده سازی نهایی برای مسابقات برون استانی نزدیکتر شوند.

گفتنی است، چندی پیش مسابقات رفاقت مهر استانی برگزار شد و منتخبین به جهت حضور در مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

تمرینات,بازآموزی,امدادی,تیم,های,رفاقت,مهر,پایگاه,امدادی,جمعیت,هلال,احمر,برگزار,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 1:32