تجلیل از رابط خبری و خبرنگاران فعال در انعکاس فعالیت های جمعیت هلال احمر قم

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

به همت معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم آیین تجلیل از رابط خبری و خبرنگاران فعال در انعکاس و انتشار فعالیت های جمعیت هلال احمر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ به مناسبت ۱۷ مرداد که در تقویم کشور ما به حرمت سالروز شهادت محمود صارمی، شهید راه قلم روز خبرنگار نامگذاری شده است، در مراسمی ضمن بزرگداشت آن شهید از خبرنگاران فعال در انعکاس اخبار فعالیت های جمعیت هلال احمر تجلیل شد.

در این مراسم که به دعوت و میزبانی معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم و با حضور مدیر روابط عمومی جمعیت برگزار شد، از جمعی از اهالی رسانه که در سال گذشته ارتباط موثری با جمعیت هلال احمر در انتشار اخبار فعالیت ها داشتند و رابط خبری سازمان جوانان تقدیر شد.

در این مراسم، سید حسن حسینی؛ معاون آموزش و پژوهش جمعیت استان ضمن گرامیداشت یاد شهید صارمی روز خبرنگار به فعالین حوزه خبررسانی هلال احمر تبریک گفت و در خصوص اهمیت حرفه و شغل خبرنگاری مطالبی را ارائه کرد و از زحمات آنان به جهت انعکاس به موقع اخبار فعالیت ها این معاونت جمعیت با اهدای لوح و هدایایی تجلیل کرد.

وی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگی آموزش به نحوه اجرای طرح ملی خادم (خانواده آماده در مخاطرات) اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه این طرح تا سال ۱۴۰۰ ادامه دارد برای معرفی طرح و دعوت به مردم به مشارکت در طرح خادم باید رسانه بیش از پیش ما را همیاری کنند.

در ادامه این جلسه، مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از همکاری موثر رسانه ها در انتشار اخبار هلال احمر بر ادامه ی این همکاری با قوت بیشتر تاکید کرد و خبرنگاران و اصحاب رسانه دیدگاه ها و نظرات خود را جهت تحقق اهداف هلال احمر ارائه کردند.

تجلیل,رابط,خبری,خبرنگاران,فعال,انعکاس,فعالیت,های,جمعیت,هلال,احمر,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 1:32