تجلیل از رابط خبری و خبرنگاران فعال در انعکاس فعالیت های جمعیت هلال احمر قم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  به همت معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم آیین تجلیل از رابط خبری و خبرنگاران فعال در انعکاس و انتشار فعالیت های جمعیت هلال احمر برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ به مناسبت ۱۷ مرداد که در تقویم کشور ما به حرمت سالروز شهادت محمود صارمی، شهید راه قلم روز خبرنگار نامگذاری شده است، در مراسمی ضمن بزرگداشت آن شهید از خبرنگاران فعال در انعکاس اخبار فعالیت های جمعیت هلال احمر تجلیل شد.

  در این مراسم که به دعوت و میزبانی معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم و با حضور مدیر روابط عمومی جمعیت برگزار شد، از جمعی از اهالی رسانه که در سال گذشته ارتباط موثری با جمعیت هلال احمر در انتشار اخبار فعالیت ها داشتند و رابط خبری سازمان جوانان تقدیر شد.

  در این مراسم، سید حسن حسینی؛ معاون آموزش و پژوهش جمعیت استان ضمن گرامیداشت یاد شهید صارمی روز خبرنگار به فعالین حوزه خبررسانی هلال احمر تبریک گفت و در خصوص اهمیت حرفه و شغل خبرنگاری مطالبی را ارائه کرد و از زحمات آنان به جهت انعکاس به موقع اخبار فعالیت ها این معاونت جمعیت با اهدای لوح و هدایایی تجلیل کرد.

  وی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگی آموزش به نحوه اجرای طرح ملی خادم (خانواده آماده در مخاطرات) اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه این طرح تا سال ۱۴۰۰ ادامه دارد برای معرفی طرح و دعوت به مردم به مشارکت در طرح خادم باید رسانه بیش از پیش ما را همیاری کنند.

  در ادامه این جلسه، مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از همکاری موثر رسانه ها در انتشار اخبار هلال احمر بر ادامه ی این همکاری با قوت بیشتر تاکید کرد و خبرنگاران و اصحاب رسانه دیدگاه ها و نظرات خود را جهت تحقق اهداف هلال احمر ارائه کردند.

 • مطالب مرتبط
 • جوانان هلال احمر قم جنایت قتل عام مردم مسلمان میانمار را محکوم کردند
 • کمپین “فردای روشن”، پویش جوانان هلال احمر قم برای مبارزه با بی سوادی
 • حجت الاسلام رفیعی در جشن بزرگ غدیر قم گفت: خدمات هلال احمر عبادی، الهی و دینی است
 • از آغاز فعالیت پویش “فردایی روشن” تا برگزاری گردهمایی کانون جوانان خواهران در قم
 • آموزش امدادی به دانش آموزان انجمن های اسلامی قم در طرح همدلی
 • برگزاری طرح همدلی با حضور ۲۰۰ دانش آموز عضو انجمن های اسلامی استان قم
 • نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 1:32

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :