مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم: شفاف سازی جامعه شاخصه ی خبرنگار موفق :: هلال احمر یکی از سازمان های مهم کشور محسوب می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم: شفاف سازی جامعه شاخصه ی خبرنگار موفق

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  همزمان با روز خبرنگار با حضور مدیر عامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر قم، از عوامل و خبرنگاران واحد خبر صدا و سیمای مرکز قم تجلیل شد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ به مناسبت روز خبرنگار، غنچه های مهد ملائک  ۲وابسته به بیمارستان الزهرا س و مهد ملائک ۳ وابسته به بیمارستان حضرت معصومه (س) با حضور در صدا و سیمای استان قم از خبرنگاران تقدیر کردند.

  بر اساس این گزارش، در این دیدار غنچه های هلال احمر قم به همراه مدیرعامل و معاونین از اهالی رسانه با اهدای گل تقدیر کردند و این روز را به آنها تبریک گفتند.

  همچنین در این دیدار صمیمانه، محمدگل فشان مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم اظهار کرد: خبرنگار موفق باید در جامعه شفاف سازی ایجاد کند و مسئولان را نسبت به کمبودها و مردم را نیز نسبت به فعالیت های انجام شده، آگاه کند.

  وی تصریح کرد: شفاف سازی باید در سایه صداقت و پاکی قلم و بدون غرض انجام شود تا در جامعه تاثیرگذار واقع شود، از سوی دیگر خبرنگار باید ارتباط خوبی بین مردم و مسئولان ایجاد نماید.

  گفتنی است، برگزاری جلسه تکریم و تقدیر خبرنگاران و اصحاب رسانه های فعال در حوزه هلال احمر از دیگر برنامه های روز خبرنگار بود.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 1:32
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها