مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم: شفاف سازی جامعه شاخصه ی خبرنگار موفق

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

همزمان با روز خبرنگار با حضور مدیر عامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر قم، از عوامل و خبرنگاران واحد خبر صدا و سیمای مرکز قم تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ به مناسبت روز خبرنگار، غنچه های مهد ملائک  ۲وابسته به بیمارستان الزهرا س و مهد ملائک ۳ وابسته به بیمارستان حضرت معصومه (س) با حضور در صدا و سیمای استان قم از خبرنگاران تقدیر کردند.

بر اساس این گزارش، در این دیدار غنچه های هلال احمر قم به همراه مدیرعامل و معاونین از اهالی رسانه با اهدای گل تقدیر کردند و این روز را به آنها تبریک گفتند.

همچنین در این دیدار صمیمانه، محمدگل فشان مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم اظهار کرد: خبرنگار موفق باید در جامعه شفاف سازی ایجاد کند و مسئولان را نسبت به کمبودها و مردم را نیز نسبت به فعالیت های انجام شده، آگاه کند.

وی تصریح کرد: شفاف سازی باید در سایه صداقت و پاکی قلم و بدون غرض انجام شود تا در جامعه تاثیرگذار واقع شود، از سوی دیگر خبرنگار باید ارتباط خوبی بین مردم و مسئولان ایجاد نماید.

گفتنی است، برگزاری جلسه تکریم و تقدیر خبرنگاران و اصحاب رسانه های فعال در حوزه هلال احمر از دیگر برنامه های روز خبرنگار بود.

مدیرعامل,جمعیت,هلال,احمر,استان,شفاف,سازی,جامعه,شاخصه,خبرنگار,موفق,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 1:32