امضای تفاهم‌نامه فرهنگی میان هلال احمر و آستان مقدس حضرت معصومه(س)

ساخت وبلاگ
چکیده : معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از امضای تفاهم‌نامه آموزشی و فرهنگی میان تولیت آستان مق... با عنوان : امضای تفاهم‌نامه فرهنگی میان هلال احمر و آستان مقدس حضرت معصومه(س) بخوانید :

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از امضای تفاهم‌نامه آموزشی و فرهنگی میان تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها و رئیس جمعیت هلال احمر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی در نشست شورای هماهنگی دهه کرامت که در سالن جلسات دفتر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه دو میلیون نفر از جوانان کشور در جمعیت هلال احمر عضویت دارند، اظهار کرد: برای جشنواره مردمی دهه کرامت می‌توانیم به این افراد اطلاع‌رسانی لازم را داشته باشیم تا بخش قابل توجهی از آنها در این جشنواره و کمپین «نذر شادی» حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها مشارکت داشته باشند.

وی اضافه کرد: رئیس جمعیت هلال احمر کشور نیز به همراه معاونان خود پنج شنبه هفته آینده همزمان با پنجم مردادماه به منظور افتتاح پروژه‌های مختلف در استان قم حضور می‌یابد که خطبه‌خوانی در حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها و امضای تفاهم‌نامه آموزشی و فرهنگی با تولیت این آستان مقدس از دیگر برنامه‌های این سفر خواهد بود.

همچنین قائم مقام دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم نیز طی سخنانی با اشاره به اینکه دستگاه‌های مختلف استان باید در اجرایی کردن برنامه‌های دهه کرامت مشارکت داشته باشند، تصریح کرد: امسال برنامه‌های متفاوت‌تری را نسبت به گذشته پیش‌بینی کرده‌ایم که امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های مردمی به ویژه نوجوانان و جوانان به خوبی آنها را اجرایی کنیم.

حجت‌الاسلام اسدالله کریمی با بیان اینکه دهه کرامت به عنوان یک مناسبت دینی و ملی مطرح است، اضافه کرد: تا کنون نتوانسته به جایگاه اصلی این دهه در سطح کشور برسیم چرا که در حوزه رسانه اقدامات لازم انجام نشده و استان‌های مختلف کشور نسبت به این دهه برنامه‌ریزی مطلوبی نداشته‌اند.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت: 9:27