آیین خطبه خوانی حرم مطهر حضرت معصومه(س) با حضور دبیرکل و رئیس سازمان جوانان در روز پایانی اردوی فرهنگی دختر آفتاب در قم

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

آئین خطبه خوانی حرم حضرت معصومه (س) همزمان با دهه کرامت با حضور دبیرکل، روسای سازمان های جمعیت هلال احمر و جمعی از پرسنل و اعضای جوان هلال احمر استان های قم، خراسان رضوی و فارس صبح امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ مراسم خطبه خوانی حرم مطهر حضرت معصومه(س) با حضور دبیرکل، روسای سازمان ها جوانان و امداد و آموزش و پژوهش و شورای معاونین جمعیت در صحن امام رضا(ع) ایوان آیینه برگزار شد.

جمعی از جوانان قم و زائران جوان هلال احمری از استان های خراسان رضوی و فارس که به منظور شرکت در اردوی فرهنگی دختر آفتاب به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قم در حال برگزاری است نیز در آیین خطبه خوانی و ادای احترام به ساحت کریمه اهلبیت (س) حضور داشتند.

پس از مراسم خطبه خوانی، جوانان عضو هلال احمر مضجع مطهر حضرت معصومه (س) را گلباران کردند و صبحانه مهمان سفره بانوی کرامت در حرم مطهر بودند.

گفتنی است، این مراسم با همکاری اداره کل روابط عمومی امور الملل برنامه ریزی شده بود، حجت الاسلام ثباتی در سخنرانی کوتاهی به زمینهٔ اثرات انجام امور خیر و اهمیت خدمت رسانی بی‌منت به مردم و زندگی و معرفت نسبت به بانوی کرامت و اهمیت تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر برای زندگی بخشیدن به سایر انسان پرداخت.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت: 9:27