از برگزاری جلسه برنامه ریزی تمرینات رفاقت مهر قم تا آماده سازی تیم های دادرس اعزامی به المپیاد آماده کشوری

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

جلسه برنامه ریزی تمرینات مسابقات رفاقت مهر قم و آماده سازی تیم های دادرس اعزامی به المپیاد آماده کشوری در مرکز امور جوانان هلال احمر قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ جلسه برنامه ریزی تمرینات تیم های منتخب مسابقات رفاقت مهر در مرکز امور جوانان هلال احمر قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در مسابقات استانی رفاقت مهر از هر رشته دو تیم انتخاب شده است که هر دو تیم منتخب در تمرینات شرکت کرده و مورد ارزیابی داوران و مربیان قرار خواهند گرفت و در نهایت از هر رشته، یک تیم جواز حضور در مسابقات کشوری را بدست خواهد آورد.

گفتنی است، طبق برنامه ریزی تمرینات تیم ها تا انتهای شهریور ماه سال جاری ادامه دارد و پس از آن با توجه به آمادگی اعضا تیم منتخب معرفی و تمرینات اختصاصی و نهایی برای شرکت در مسابقات کشوری آغاز می شود.

جلسه هماهنگی اعزام تیم های دادرس به المپیاد آماده با حضور اولیا برگزار شد
جلسه برنامه ریزی و آماده سازی تیم های دادرس قم اعزامی به پنجمین المپیاد آماده کشوری با حضور اولیا دانش آموزان برگزار شد.

در این جلسه که در آستانه برگزاری مسابقات کشوری المپیاد آماده و به جهت برنامه ریزی ویژه حضور موفق تیم های منتخب دادرس در مرکز امور جوانان هلال احمر استان قم برگزار شد، راه های دستیابی به موفقیت و نتیجه تلاش های دانش آموزان مورد بررسی قرار گرفت.

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت: 9:27