از فراخوان عضویت جوانان هلال احمر قم تا فعالیت های فرهنگی در طرح شوق رویش :: هلال احمر یکی از سازمان های مهم کشور محسوب می شود

از فراخوان عضویت جوانان هلال احمر قم تا فعالیت های فرهنگی در طرح شوق رویش

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم از اجرای فعالیت های فرهنگی و فراخون عضویت توسط اعضای کانون های جوانان استان در طرح شوق رویش خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با اشاره به اینکه همزمان با اجرای طرح تابستانی اوقات فراغت شوق رویش فعالیت های جوانان رنگ و بوی متفادوت به خود گرفته است اظهار کرد: با حضور خواهران و برادران کانون های آزاد هلال احمر استان قم در مراسم های شب های فرهنگی بوستان های استان بروشورهای مهارتهای زندگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی توزیع می شود.

  وی تصریح کرد: جوانان هلال احمر همراه با اتوبوس جامعه عاری از اعتیاد که به همت ارگان های مرتبط با حوزه پیشگیری از اعتیاد در استان در بوستان های پر تردد استقرار دارد، اعضای کانون ها اقدام به فراخوان عضوگیری و اطلاع رسانی می کنند.

  معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم ادامه داد: تا کنون فراخوان عضویت و دعوت به فعالیت های بشردوستانه جمعیت هلال احمر دز بوستان های اطلس، میدان آل یاسین و بوستان نرگس انجام شده است.

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت: 9:27
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها