از برگزاری نشست فرهنگی جوانان با حضور نماینده ولی فقیه تا بدرقه کاروان زیارتی مشهد مقدس

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

در آستانه اعزام کاروان جوانان هلال احمر قم به اردوی فرهنگی مشهد مقدس ویژه دهه کرامت نشست فرهنگی با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در مرکز امور جوانان هلال احمر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ مراسم بدرقه اعضای اعزامی به اردوی فرهنگی مشهد مقدس و نشست بزرگداشت حضرت احمدبن موسی علیه السلام با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه، حجت الاسلام سید مصطفی علامه مهری با تاکید بر اهمیت کسب معرفت نسبت به امام مهربانی ها تصریح کرد: امام، حجت خدا و معصوم است.

وی با اشاره به اینکه این سفر معنوی زیارت امام حی و زنده است، افزود: هدف از برگزاری این این اردوها  تقویت ایمان و اعتقاد جوانان و استحکام باورهای دینی است.

حجت الاسلام علامه مهری با بیان اینکه پس از ورود به حرم امام معصوم باید در زندگی انسان تغییر ایجاد شود، اضافه کرد: باید پس از این زیارت شاهد تقویت در ایمان و اعتقاد راسخ  بشویم و اعمال خود را بررسی کنیم.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به برکت وجود امامزادگان و حرم حضرت احمدبن موسی شاهچراغ در ایران گفت: شهر شیراز به واسطه وجود این بزرگواران حرم سوم ایران لقب گرفته است.

وی با بیان اینکه ما در زمینه اعتقادی فرهنگی بسیار غنی داریم خاطرنشان کرد: شما باید به عنوان یک پیام رسان فرهنگ دینی بخصوص تشیع با استفاده از ره توشه این سفرها نسبت به اهل بیت(س) معرفت و آگاهی پیدا کنید و سفیران ابلاغ پیام معنوی حضرات معصومین به همگان باشید.

گفتنی است، اعضای کاروان اعزامی جوانان قم به اردوی فرهنگی مشهد مقدس توسط نماینده ولی فقیه در جمعیت استان و تبرک به کتاب آسمانی قرآن بدرقه شدند تا در سالروز میلاد امام رضا علیه السلام در جمع جوانان استان های فارس و خراسان رضوی به عنوان نمایندگان اعضای سازمان جوانان در ویژه برنامه های فرهنگی و معنوی دهه کرامت شرکت نمایند.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت: 9:27