جلسه مشورتی و هماهنگی کادر میزبانی اردوهای کشوری نشاط و امید خواهران در قم برگزار شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

جلسه مشورتی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر و کادر اجرایی اردوهای کشوری نشاط و امید به میزبانی استان قم در مرکز امور جوانان هلال احمر استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با اجرای طرح شوق رویش، معاونت امور جوانان به دعوت سازمان جوانان میزبانی اردوهای کشوری نشاط و امید در بخش کانون های جوانان و دانشجویی خواهران را در اردوگاه مهر بندر انزلی به عهده گرفته است.

بر اساس این گزارش، با هدف اجرای موفق و میزبانی هرچه بهتر در این اردوها، جلسه هماهنگی اولیه و ارائه نظرات کادر اجرایی متشکل از جمعی از پرسنل و اعضای داوطلب با حضور معاون امور جوانان برگزار شد.

در این جلسه مسایل مختلف از جمله نحوه برگزاری و پیشنهادات متنوع در مباحث اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی و استفاده از تجارب گذشته در بهره مندی از فضای اردوگاه با هدف ایجاد همدلی و نشاط و امید در جوانان مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه با جمع بندی نظرات مقرر شد تا پس از برگزاری جلسه نخستین جلسه رسمی هماهنگی میزبانی با مسولان ستادی سازمان جوانان، جلسه تیم ها و کمیته هایی که در اجرای میزبانی استان نقش دارند به جهت سنجش نیازها و ارزیابی آمادگی کادر اجرایی به زودی در مرکز امور جوانان برگزار شود.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 31 تير 1396 ساعت: 22:37