غنچه های هلال احمر قم در سوگ ششمین امام معصوم اقامه عزا کردند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

غنچه های هلال احمر استان قم در سالروز شهادت امام صادق (ع) با اجرای برنامه های فرهنگی، عزاداری و تهیه و توزیع نذری یاد و نام آن امام معصوم را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ نرگس صداقتی اظهار کرد: مصادف با شهادت امام جعفر صادق (ع) غنچه های مهد ملائک ۳ وابسته به بیمارستان حضرت معصومه (س) قم ضمن برپایی مراسم عزادای، با کمک مربیان به تهیه و توزیع نذری در بیمارستان پرداختند.

وی با اشاره به اینکه به مناسبت‌ شهادت‌ رئیس‌ مذهب‌ تشیع، غنچه های هلال احمر در مهد ملایک ۲ وابسته به بیمارستان الزهرا (س) نیز با اجرای برنامه های معنوی اقامه عزا کردند، افزود: در این مراسم یکی از مربیان در مورد ویژگی های شخصیتی و شهادت امام جعفر صادق (ع) به زبان کودکانه اطلاعاتی در قالب قصه برای کودکان بازگو کرد و کودکان ضمن همخوانی قرآن و سینه زنی با غذای نذری پذیرایی شدند.

کارشناس کانون غنچه های هلال احمر قم تصریح کرد: در سالروز شهادت امام‌ صادق‌(ع) اعضای‌ کانون‌ غنچه‌های‌ هلال‌ در مهد‌ کودک‌ ملائک۱ وابسته‌ به‌ بیمارستان‌ شهید‌ بهشتی ضمن اینکه مراسم‌ عزاداری‌ و سینه زنی برگزار‌ کردند و با زندگی ‌آن‌ امام‌ بزرگوار‌ آشنا‌ شدند، با طبخ شله زرد نذری و توزیع آن در بین پرسنل بیمارستان در سوگ ششمین امام معصوم اقامه عزا کردند.

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 31 تير 1396 ساعت: 22:37

فهرست وبلاگ