تلاش فرهنگی جوانان هلال احمر قم در همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم خبرداد: در آستانه دهه کرامت و همزمان با برگزاری همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی، اعضای کانون های جوانان اقدام به توزیع بروشورهای فرهنگی و فراخوان عضویت کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی از حضور اعضای خواهر و برادر کانون جوانان قم در همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی استان قم خبر داد و اظهار کرد: در این همایش اعضای جوان هلال احمر ضمن معرفی فعالیت های جمعیت و طرح تابستانی اوقات فراغت “شوق رویش” سازمان جوانان، اقدام به جدب اعضای جدید علاقه مند و توزیع فرم فراخوان عضو کردند.

وی با بیان اینکه برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی را یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در راستای توسعه ورزش همگانی استان است، افزود: این همایش با همکاری بخش‌های مرتبط برگزار شد و با توجه به اینکه حمایت از سلامت و زندگی انسان ها یکی از اهداف جمعیت هلال احمر است، اعضای کانون های جوانان اقدام به توزیع بروشورهای مهارت های زندگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در این همایش مردمی کردند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم با اشاره به اینکه این همایش در صبح آخرین جمعه تیرماه سال جاری از امام زاده شاه احمد قاسم آغاز و تا مسجد مقدس جمکران ادامه داشت، تصریح کرد: با توجه به اهمیت آگاه سازی مردم نسبت به آسیب های اجتماعی جوانان هلال احمر همراه با اتوبوس اطلاع رسان جامعه عاری از اعتیاد، به ارائه خدمات فرهنگی در مسیر پیاده روی پرداختند.

گفتنی است، اتوبوس سیار اطلاع رسان جامعه عاری از اعتیاد در هفته بهزیستی هر شب در یکی از بوستانهای پرتردد مستقر شده و نمایندگان کانون های جوانان جهت فراخوان عضویت و اطلاع رسانی فعالیت های فرهنگی جمعیت با آن همراه می شوند.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 31 تير 1396 ساعت: 22:37