از حضور جوانان هلال احمر در همایش استانی حجاب و عفاف تا تقدیر از جوانان فعال عرصه های فرهنگی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


کارشناس مسئول کانون جوانان قم خبر داد: همز مان با فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب، برنامه ها و همایش های مختلفی با هدف ترویج فرهنگ حجاب با حضور جوانان هلال احمر در قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ اعظم پاکنژاد یکی از اهداف برگزاری این همایش ها را ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دانست و گفت: برگزاری چنین برنامه هایی در جامعه لازم و ضروری است چرا که باید سبک زندگی عفیفانه را در سطح جامعه ترویج دهیم.

مسئول کانون جوانان هلال احمر قم تصریح کرد: تقویت اعتماد به نفس در بانوان محجبه و ایجاد زمینه همکاری و هم افزایی در فعالیت های اجتماعی و مشارکت در برنامه های هلال احمر و همچنین پاسداشت عفاف و حجاب و تکریم حامیان حجاب از دیگر اهداف برگزاری این برنامه ها بود.

پاکنژاد افزود: تقدیر از فعالین عرصه حجاب در کانون جوانان هلال احمر و مشارکت اعضا در همایش عفاف و حجاب؛ نشاط اجتماعی و امنیت اخلاقی که با حضور خواهران کانون جوانان در تالار معصومیه ساختمان فرمانداری استان قم برگزار شد از دیگر فعالیت های حوزه جوانان در این هفته بود.

گفتنی است، بمناسبت‌ روز‌ عفاف‌ و حجاب اعضای‌ کانون‌ غنچه‌های‌ هلال‌ مهدکودک‌ ملائک‌(۱) وابسته به بیمارستان شهید بهشتی به صورت‌ گروهی مسابقه‌ نقاشی‌ برگزار‌ کردند.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 24 تير 1396 ساعت: 17:48