برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی با موضوع ازدواج در قم :: هلال احمر یکی از سازمان های مهم کشور محسوب می شود

برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی با موضوع ازدواج در قم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  در راستای اجرای طرح اوقات فراغت "شوق رویش" معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم کارگاه آموزشی مهارت های قبل از ازدواج با همکاری مرکز مشاوره تسنیم برگزار کرد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با اجرای طرح اوقات فراغت “شوق رویش” کارگاه آموزشی یک روزه مشاوره و مهارت های پیش از ازدواج ویژه اعضای کانون جوانان خواهران قم در مرکز امور جوانان برگزار شد.

  کارشناس کانون جوانان استان قم با اشاره به اینکه این کارگاه به همت معاونت امور جوانان با حضور جمعی از اعضای کانون جوانان، برگزار شد اظهار کرد: این کارگاه های آموزشی با هدف توانمند‌سازی جوانان برای انتخاب صحیح همسر و ازدواج موفق برگزار می شود.

  اعظم پاکنژاد تصریح کرد: محور‌های اصلی مورد بحث در این کارگاه آموزشی، آموزش در خصوص فرآیند آشنایی، عشق در قالب ویژگی‌ها، نظریه ها و نقش آن در ازدواج و همچنین انتخاب همسر با عناوین ملاکها و معیارها، دلایل ازدواج، عوامل موثر بر ازدواج موفق بود.

  وی افزود: دومین کارگاه آموزشی پس از ازدواج در اوقات فراغت با مشارکت اعضای متاهل و با همکاری مرکز مشاوره تسنیم در مرکز امور جوانان برگزار خواهد شد.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 24 تير 1396 ساعت: 17:48
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها