غنچه های هلال احمر استان قم روز قلم را گرامی داشتند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  غنچه های هلال احمر استان قم با برگزاری جشن و تهیه کاردستی و ترسیم نقاشی روز قلم را گرامی داشتند.

  به‌گزارش روابط‌ عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ نرگس صداقتی از برگزاری فعالیت های فرهنگی در کانون غنچه های هلال احمر به‌مناسبت روز قلم خبر داد و گفت: این برنامه ها با هدف آشنایی مخاطبان کودک با روز قلم و علت نام‌گذاری آن در قالب فعالیت فرهنگی اجرا شد.

  وی با اشاره به اهمیت و پیشینه دیرینه توجه به قلم در سرزمین ایران، تصریح کرد: برگزاری جشن‌ و مسابقه در پاسداشت روز قلم از جمله برنامه های اعضای کانون غنچه های هلال احمر در مهد ملایک وابسته به بیمارستان خرمی در این روز بود.

  کارشناس کانون غنچه های هلال احمر افزود: همخوانی سوره‌ی قلم توسط اعضا و مربیان و تهیه کاردستی جمعی از غنچه های هلال احمر مهد ملایک۱ وابسته به بیمارستان شهیدبهشتی از فعالیت های اجراشده در روز قلم بود.

  صداقتی خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه نقاشی در این روز اعضا با موضوع قلم و مشارکت غنچه های هلال احمر در مسابقه ی نقاشی با ترسیم تصاویری در قالب این روز کردند.

  نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 20 تير 1396 ساعت: 20:42
  برچسب‌ها :

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها