گردهمایی تیرماه اعضای کانون جوانان قم با رنگ و بوی پیشگیری از اعتیاد در جهت تامین نشاط جامعه برگزار شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در مجمع عمومی تیرماه اعضای خواهر کانون جوانان برنامه های متنوعی با موضوع راههای شناخت و مبارزه با اعتیاد و تشکیل نمایشگاه عکس با موضوع علل گرایش به اعتیاد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ اعظم پاکنژاد با اشاره به برگزاری گردهمایی ماهانه تیر ماه اعضای کانون جوانان واحد خواهران قم همچون ماه های گذشته اظهار کرد: این مجمع  با حضور جمع زیادی از اعضای این کانون در مرکز امور جوانان هلال احمر قم برگزار شد.

وی بابیان اینکه گردهمایی ماهانه تیرماه اعضای کانون جوانان خواهران قم با توجه به تعدد موضوعات مورد بحث، شامل مباحثی همچون برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و برپایی نمایشگاه عکس و پوستر و در نهایت تشکیل زنجیره انسانی “نه به اعتیاد” بود، افزود: در این گردهمایی، ضمن آموزش راه های پیشگیری از اعتیاد در میان جوانان، نمایشگاهی از تصاویر و پوسترهای آگاهی بخش با موضوع اعتیاد از دیدگاه امنیت اجتماعی برپا شد که مورد استقبال اعضا قرار گرفت.

کارشناس مسول کانون جوانان هلال احمر قم بیان کرد: با توجه به همزمانی هفته مبارزه با مواد مخدر و  اجرای طرح نه به اعتیاد، این جلسه با حضور کارشناسان حوزه پیشگیری فرهنگی از اعتیاد استان برگزار شد. در این جلسه کارگاه آشنایی با راههای شناخت مواد مخدر و راه های مقابله و پیشگیری از اعتیاد مورد بررسی قرار گرفت و استاد مجرب به پاسخگویی سوالات جوانان در زمینه آسیب اجتماعی اعتیاد پرداخت.

پاکنژاد خاطرنشان کرد: تشکیل زنجیره انسانی “نه به اعتیاد” در حاشیه این مراسم، با هدف حساس سازی عموم مردم و جامعه نسبت به آسیب های اجتماعی ناشی از عدم پیشگیری و مقابل با اعتیاد از دیگر بخش های مجمع تیرماه اعضای کانون جوانان قم بود.

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 20 تير 1396 ساعت: 20:42

فهرست وبلاگ