غنچه های هلال احمر قم در روز جهانی بیابان زدایی مرهمی برای زخم های زمین شدند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی اعضای کانون غنچه های هلال احمر در روز جهانی بیابان زدایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: با توجه به اینکه روز به روز بر مشکلات ناشی از دخالت عامل انسانی در طبیعت افزوده می شود و خسارت های جبران ناپذیری را به بار می آورد، غنچه های هلال احمر قم با اجرای برنامه های متنوع در جهت آگاهی از راه های مبارزه با بیابان زدایی شرکت کردند.

وی با بیان اینکه بیابان زایی دردی است که در طول سالیان اخیر به جان زمین افتاده و همه ی زیبایی های آن را در معرض خطر قرار داده است، افزود: با توجه به اهمیت آموزش در جهت حفظ محیط زیست در راستای حمایت از سلامت و زندگی انسان ها که از اهداف جمعیت هلال احمر ایران نیز است، فعالیت های اعضای کانون غنچه های هلال و درختکاری و کاشت گلها و گیاهانی که موجب تولید اکسیژن و پاکسازی محیط زیست می شوند یکی از راه های بیابان زایی است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: به مناسبت روز جهانی بیابان زدایی اعضای کانون غنچه های هلال مهدکودک ملایک ۱ وابسته به بیمارستان شهیدبهشتی به کاشت گل و کاردستی پرداختند و تهیه کاردستی با همین موضوع پرداخته و آثار خود را در راستای ترویج نهضت سبز به پرسنل ییمارستان اهدا کردند.

مصباحی اضافه کرد:  غنچه های هلال در مهد ملایک۲وابسته به بیمارستان الزهرا(س) با کاشت گل و آشنایی با روش های کاشت و آبیاری گیاهان در مناطق کم آب، به اجرای همخوانی پرداختند. همچنین غنچه های هلال مهد ملایک ۳ وابسته به بیمارستان خرمی ضمن پاکسازی محیط زیست با مراحل رشد گیاه آشنا شدند و کودکان به صورت عملی ساخت کاردستی کاشت گیاه را اجرا کردند.

نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 ساعت: 6:59

فهرست وبلاگ