آزمون آنلاین طرح ملی پیمان در استان قم برگزار شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری آزمون آنلاین طرح ملی پیمان در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: آزمون طرح ملی پیمان (پیشگیری موثر از اعتیاد در جهت تامین نشاط جامعه) همزمان با ماه مبارک رمضان و با حضور اعضای جوانان در مرکز امور جوانان به صورت آنلاین برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این دوره از طرح بیش از صد و بیست نفر موفق به دریافت گواهی نامه طرح ملی پیمان شدند، تصریح کرد: در این آزمون که بصورت آنلاین و در سطح کل کشور برگزار شد اعضایی که پیش از این در سامانه عضویت سازمان جوانان ثبت نام کرده بودند شرکت کردند و بلافاصله پس از قبولی در آزمون طرح ملی پیمان گواهینامه خود را از سامانه دریافت کردند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: طرح ملی پیمان به منظور تحقق اهداف جمعیت هلال احمر از جمله حمایت از زندگی و سلامت انسان ها و با توجه به ماموریت اصلی سازمان جوانان یعنی تربیت و آموزش جوانان و ارتقاء سطح دانش آنان و در راستای انجام فعالیت های بشردوستانه و امدادی در طول سال اجرا می شود.

گفتنی است، افزایش خود مراقبتی و کاهش گرایش به اعتیاد در نوجوانان و جوانان، تغییر نگرش و تقویت رفتارهای محافظت کننده در میان نوجوانان و جوانان از طریق تاثیرگذاری بر جنبه های شناختی، عاطفی و رفتاری آنان اهداف این طرح به شمار می رود.

نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت: 7:13

فهرست وبلاگ