از تشکیل زنجیره انسانی “نه به دخانیات” تا برپایی جلسه هماهنگی گروه سرود کانون دانش آموزی قم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از تشکیل زنجیره انسانی “نه به دخانیات” توسط اعضای کانون دانش آموزی هلال احمر در روز جهانی بدون دخانیات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی از تشکیل زنجیره انسانی “نه به دخانیات” خبر داد و اظهار کرد: این طرح با هدف فرهنگ سازی و همزمان با روز جهانی بدون دخانیات با مشارکت اعضای کانون دانش آموزی هلال احمر در قم اجرا شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت پیشگیری و مقابله با آسیب های دخانیات و در راستای هدف حمایت از سلامت و زندگی انسانها، اعضای کانون دانش آموزی هلال احمر ضمن تشکیل زنجیره انسانی نسبت به توزیع بروشور و اقلام فرهنگی و آگاه سازی مردم با این معضل اقدام کردند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: در این برنامه اعضای کانون دانش آموزی با در دست داشتن پوسترهای “نه به دخانیات” در راستای اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر خدمتی فرهنگی را به مردم شهر قم ارائه کردند.

برگزاری جلسه گروه سرود مهرورزان اعضای کانون دانش آموزی

کارشناس مسئول کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری جلسه گروه سرود مهرورزان خبر داد.

حسین افصحی با اشاره به فعالیت های این گرو تصریح کرد: با هدف هماهنگی جهت ادامه فعالیت های این گروه در ایام اوقات فراغت و همچنین اجرای سرود در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) در نیمه دوم ماه مبارک رمضان این جلسه با حضور رهبر و اعضای گروه سرود مهرورزان کانون دانش آموزی در مرکز امور جوانان هلال احمر قم برگزار شد.

نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت: 15:31

فهرست وبلاگ