انتخابات شورای اجرایی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم برگزار شد :: هلال احمر یکی از سازمان های مهم کشور محسوب می شود

انتخابات شورای اجرایی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم برگزار شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

   کارشناس مسئول کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر از برگزاری انتخابات شورای اجرایی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم (واحد خواهران) خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد قادری اظهار کرد: پیش از برگزاری انتخابات شورای اجرایی کانون دانشجویی در این کانون، متقاضیان کاندیدایی شورای اجرایی به معاونت فرهنگی دانشگاه مراجعه کرده و پس از دریافت تاییدیه حراست و فعالیت های تبلیغاتی را در دانشگاه  آغاز کردند.

  کارشناس مسئول کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر گفت: پس از برگزاری این انتخابات پنج نفر از افرادی که بالاترین آرای سایر دانشجویان را کسب کردند به عنوان شورای اجرایی کانون دانشجویی انتخاب شده و این اعضا برای انتخاب دبیر کانون به جمعیت هلال احمر دعوت می شوند و پس از این مرحله دبیرکانون به سازمان جوانان جهت دریافت حکم ابلاغ دبیر معرفی می شود.

  گفتنی است، کلیه اعضای شورا طبق چارت اجرایی مسولیت های (مدیریت اجرایی ،آموزش و سازماندهی، امدادی، بشردوستانه و عام المنفعه، فرهنگی و مذهبی و علمی) را به عهده می گیرند.

  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت: 15:31
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها