اعضای هلال احمر قم یاوران حفاظت از محیط زیست

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از تلاش های اعضای کانون های هلال احمر در فرهنگ سازی و محافظت از محیط زیست خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با اشاره به اهمیت حفظ محیط زیست نهادینه سازی این فرهنگ در جامعه به خصوص از سنین کودکی اظهار کرد: به مناسبت روز محیط زیست فعالیت های متنوعی در کانون های هلال احمر استان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه غنچه های هلال احمر قم در مهد کودک های ملائک ۱ و ۲ وابسته به بیمارستان های شهید بهشتی و الزهرا (س) در روز جهانی محیط زیست با حضور کارشناس بهداشت بیمارستان برنامه های متنوعی اجرا کردند، افزود: در این روز غنچه ها با کاشت و هرس گیاهان و پاکسازی و نحوه حفاظت از محیط زیست، اجرای مسابقه و ترسیم نقاشی با موضوع این روز تلاش کردند، اهمیت محیط زیست را به خود و جامعه یادآوری کنند.

معاون امو رجوانان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: همچنین غنچه های مهد ملائک ۳ وابسته به بیمارستان خرمی به مناسبت روز محیط زیست با اجرای نمایش خلاق و برگزاری مسابقه فرهنگی با روش های حفاظت از محیط زیست توسط مربیان آشنا شدند.

مصباحی با اشاره به مشارکت جوانان هلال احمر در ویژه برنامه روز جهانی محیط زیست بیان کرد: در روز چهارشنبه ۱۷خرداد بعد از افطار و از ساعت ۲۱ اعضای معاونت امور جوانان هلال احمر قم با مشارکت انجمن بوم شناسان آریایی، جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم با حضور در  بوستان علوی در برنامه ای ویژه حفظ محیط زیست شرکت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این برنامه جوانان هلال احمر به همراه سمن های زیست محیطی قم با شعار “من با طبیعتم” و دست در دست هم در حفظ محیط زیست بکوشیم تلاش می کنند با اجرای برنامه های متنوع از جمله، نمایش عروسکی، نقاشی چهره کودک، آموزش های زیست محیطی و معرفی جاذبه های طبیعی استان قم، اهمیت این موهبت الهی را در سطح جامعه تبیین نمایند.

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : يکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت: 15:31

فهرست وبلاگ