در ضیافت افطاری ساده “عهد قدیم” دیدار اعضای کانون جوانان قم تازه شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

با مشارکت اعضای کانون جوانان و به همت معاونت امور جوانان استان قم محفل صمیمانه ضیافت افطاری "عهد قدیم" و جشن میلاد حضرت امام حسن (ع) با حضور اعضای قدیمی در مرکز امور جوانان هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با توجه به تاکید بزرگان دین اسلام به امر گستردن سفرهای افطاری ساده، ضیافت افطاری ساده “عهد قدیم” جوانان هلال احمر قم همچون سال های پیش با حضور اعضای قدیمی و جدید کانون جوانان خواهران قم در مرکز امور جوانان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، اعضای کانون جوانان خواهران در مجمع عمومی خرداد ماه سال جاری و همزمان با ایام ماه مبارک رمضان ضمن دعوت از اعضای قدیمی و دوستان خود به مراسم ضیافت افطاری ساده “عهد قدیم” با تازه کردن دیدارها و تقویت ارتباط صمیمی در فضایی دوستانه به اجری برنامه های فرهنگی و معنوی پرداختند.

حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در جمع اعضای کانون و برگزاری نشست پرسش و پاسخ و اهدای تقدیرنامه ریاست جمعیت به فعالین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از دیگر بخش های این برنامه بود.

همچنین  در این مراسم که همزمان با میلاد کریم اهل بیت (س) برگزار شد اعضای جوان ضمن مشارکت مستقبم در تهیه و طبخ آش و افطاری در جشن فرهنگی و معنوی به همراه مولودی خوانی میلاد امام دوم شیعیان شرکت کردند.

گفتنی است: هزینه این مراسم که با استقبال اعضای قدیمی و جدید همراه بود همچون سال های پیش به صورت مشارکتی تامین شد.

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت: 15:31

فهرست وبلاگ