دانشجویان هلال احمری قم با اهدای خون به بیماران زندگی می بخشند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم از حضور اعضای کانون دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر در سازمان انتقال خون و اجرای طرح (اهدای خون، اهدای زندگی) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ جمعی از اعضای کانون های دانشجویی قم در اقدامی خداپسندانه با حضور در سازمان انتقال خون استان، خون خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند.

مصباحی با اشاره به حس انسان‌دوستی و مشارکت فعالانه جوانان هلال احمری در اهدای خون ضمن ابراز خرسندی از اجرای این طرح اظهار کرد: اهدای خون به‌نوعی اهدای زندگی به همنوع  است و شکرانه به‌جای آوردن نعمت سلامتی، اهدا خون است.

وی با بیان اینکه، افزایش سطح مشارکت و آگاهی دانشجویان در راستای شرکت در امر خداپسندانه اهدای خون قابل‌تقدیر است، افزود: اهدای خون امری مهم در نجات جان بیماران نیازمند است و این امر علاوه بر اجر اخروی، باعث افزایش روحیه مردم‌دوستی در اعضای جوانان هلال احمر خواهد بود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم ادامه داد: خون سالم، نجات دهنده زندگی است. همه روزه، در سراسر جهان بسیاری از افراد به خون و فرآورده های خونی نیاز پیدا می کنند و این افتخار بزرگی است که در این راستا اعضای هلال احمر همواره در اهدای زندگی به بیماران نیازمند به خون پیش قدم هستند.

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت: 4:09

فهرست وبلاگ